Chcesz zacząć regularnie uprawiać sport, zdrowo się odżywiać, nauczyć się języka obcego lub zrzucić zbędne kilogramy, ale brakuje ci determinacji i wiecznie odwlekasz realizację swoich planów? Poznaj skuteczne sposoby, jak wzbudzić w sobie motywację wewnętrzną, i zacznij działać!

Dowiedz się, skąd się bierze kryzys i na czym polega proces przechodzenia przez zmiany. Naucz się wykorzystywać siłę nagród oraz zarządzać trudnością zdań. Przekonaj się, że możesz aktywnie radzić sobie z przeciwnościami, traktując je jako wyzwanie, a nie problem.

Z poradnikiem:

odkryjesz źródła swojej siły wewnętrznej

ocenisz poziom automotywacji oraz gotowość na zmiany

dowiesz się, jak radzić sobie z przeszkodami, by osiągnąć zamierzone cele

osiągniesz przepływ (flow), który pomoże ci skoncentrować się na zadaniu i odczuwać przyjemność z wykonywania danej czynności

Marzena Jankowska – psycholog, trener biznesu, nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Bankowej. Właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej KOMILITON Trening i Rozwój. Prowadzi badania i popularyzuje wiedzę z zakresu twardości psychicznej (hardiness). Członkini i założycielka Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz członkini zarządu Stowarzyszenia „Pro Ethica”. Beata Wolfigiel – psycholog, trener, wykładowca akademicki, akredytowany coach ICF. Od 2004 r. Właścicielka firmy „Entuzja” Szkolenia i Doradztwo. Prowadzi badania naukowe na temat doświadczenia przepływu (flow) w zadaniach zawodowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz ICF Global.

ISBN 978-83-7788-469-0

Cena: 34,90 zł

Liczba stron: 272

Edgard, Warszawa 2015