Podejmuj właściwe decyzje we właściwym czasie
O której organizować burzę mózgu, aby nie była burzą w mózgu? Czy najlepszy czas na prośbę o podwyżkę zależy od faz księżyca? Seks tylko przed snem, a fitness o poranku? I o której trzeba iść spać, aby się w końcu wyspać? Na te pytania odpowie ci twój własny zegar biologiczny.
Ludzie wcale nie dzielą się na SOWY i SKOWRONKI!  Ta książka całkowicie zmieni twój sposób myślenia. Dowiedz się, którym typem jesteś: DELFINEM, LWEM, NIEDŹWIEDZIEM CZY WILKIEM? Wiedza o twoim naturalnym zegarze biologicznym sprawi, że poznasz swój idealny moment. Na regenerujący sen, udany trening, kreatywne myślenie, a nawet podwyżkę i seks… Wystarczą drobne zmiany w planie dnia, by w pełni uwolnić swój potencjał.
Nie musisz zmieniać tego, CO robić i JAK.
Kluczem do sukcesu jest KIEDY.
Ta książka sprawi, że odnajdziesz swój własny rytm.
Doktor Michael Breus
jest chronobiologiem i psychologiem klinicznym. Dzięki codziennej pracy z pacjentami stworzył przełomową teorię chronotypów. Jest autorem zaskakująco prostego i skutecznego programu, który prowadzi do synchronizacji rytmu naszego życia z wewnętrznym zegarem biologicznym.W wieku 31 lat zdał egzamin przed Radą Medycyny Snu jako jedna z najmłodszych osób w historii i jest jednym z zaledwie 163 psychologów na świecie, którzy specjalizują się w zaburzeniach snu.
Dr Michael Breus
Potęga KIEDY
Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem.